Aktualności

17-07-2017

Quick Park w Oławie powiększa grono najemców!

 

Galeria Quick Park w Oławie nawiązała współpracę z firmą Briju. Sieć sklepów z wyrobami jubilerskimi otworzy salon o powierzchni 60 mkw.

– Jest niezmiernie miło poinformować, że w sieci Quick Park otworzy się drugi po Mysłowicach salon Briju, tym razem w Oławie. Będzie to pierwszy salon tej firmy w mieście. Zapraszam już dzisiaj na otwarcie, które odbędzie się za kilka miesięcy – mówi Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Real2B Development.

Przybywa najemców

Podpisując umowę najmu z galerią Quick Park w Oławie sieć Briju dołączyła do grona zakontraktowanych najemców m.in.: Supermarket SPAR, RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Sinsay i OH Kino.

Martes Sport to czołowa sieć sprzedaży odzieży i sprzętu sportowego w Polsce, której salon wyniesie 660 mkw. Mocno popularne Reserved, House, Cropp i Sinsay należące do koncernu LPP wynajmą łącznie 2,7 tys. mkw. Z kolei sieć wielosalowych kin – OH Kino na powierzchni  ponad 1 tys. mkw. planuje uruchomić cztery sale wyposażone w projektory cyfrowe wyświetlające obraz w technologii 2D i 3D oraz głośniki Dolby Surround. Lider sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego RTV Euro AGD wynajmie 500 mkw. Salon Smyk otworzy swój sklep z asortymentem dla dzieci i młodzieży o powierzchni 432 mkw.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00