Aktualności

05-06-2017

Ruszyła budowa Color Parku w Nowym Targu!

 

RUSZYŁA BUDOWA COLOR PARKU W NOWYM TARGU – NAJWIĘKSZEGO, REGIONALNEGO CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWEGO PODHALA!

W połowie maja rozpoczęła się budowa największego na Podhalu regionalnego Centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu. Obiekt powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Doskonała lokalizacja zagwarantuje bardzo dużą frekwencję klientów zarówno z Nowego Targu, Słowacji jak i z oddalonego o zaledwie 14 km Zakopanego, ugruntowując pozycje Nowego Targu jako stolicy handlowej Podhala.

Color Park Nowy Targ będzie najnowszej generacji obiektem o nowoczesnej architekturze, z kompleksową ofertą zakupową dla całej rodziny oraz przyjaznym miejscem wspólnego spędzania czasu, w pełni dostosowanym również dla osób niepełnosprawnych.

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 27.000 m2. Na terenie Centrum znajdzie się market Dom i Ogród”, supermarket spożywczy, galeria handlowa z około 80 sklepami polskich i zagranicznych marek sieciowych oraz punktami usługowymi i gastronomicznymi, a także multipleks kinowy.

Właśnie rozpoczęła się komercjalizacja obiektu - pośród firm odzieżowych powierzchnię ponad 3.000 m2 zajmą marki należące do jednego z liderów rynku modowego - grupy LPP, z flagowym salonem Reserved oraz Mohito, Sinsay, Cropp i House. Ofertę nowoczesnych multimediów oraz artykułów rtv-agd znaleźć będzie można w salonie o powierzchni ponad 1.000 m2 należącym do Media Expert - jednej z największych polskich firm w tym sektorze.

W obiekcie otworzy się także największy na Podhalu salon typu „Dom i Ogród” – będzie to najnowszy koncept marketu OBI, który na powierzchni ponad 8.000 m2 zaoferuje szeroki wybór produktów wyposażenia domu i ogrodu, materiałów dla majsterkowiczów, a także przedmiotów codziennego użytku.

Dodatkowo ofertę Color Park Nowy Targ uzupełni restauracja „drive thru” oraz stacja benzynowa. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 550 miejsc parkingowych.

Otwarcie Centrum Handlowego Color Park w Nowym Targu zaplanowane jest na wiosnę 2018 roku.

Inwestor projektu Color Park Nowotarska Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji obiektów handlowych – między innymi sprzedanego firmie Immofinanz projektu Tarasów Zamkowych w Lublinie.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00