Aktualności

14-05-2024

Łódź: Apart w Nowej Sukcesji!

 

Centrum Handlowe Nowa Sukcesja w Łodzi jest projektem, który wyróżni się nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Obiekt przyciąga polskie i globalne marki a kolejną z nich jest ceniona polska jubilerska marka Apart. Lokal z szerokim wyborem biżuterii oraz zegarków najlepszych światowych marek zajmie blisko 100m2 powierzchni najmu.

Na dwóch poziomach handlowych Nowej Sukcesji znajdzie się około 100 sklepów znanych sieci oraz punktów usługowych. Powstanie przestrzeń pod działalność usługowo-handlową i gastronomię z przestronnym food-courtem i odnowionymi wnętrzami części wspólnych. Operatorem spożywczym będzie sieć Biedronka, która otworzy jeden z największych swoich marketów w kraju - o powierzchni ok 1.800 m2.

Nowa Sukcesja odpowie na aktualne zmieniające się potrzeby klientów – komponent spędzania czasu, rozrywki oraz gastronomiczny staje się kluczowy aby galeria przyciągała klientów, a przez to zapewniała najemcom retailowym wysokie obroty. Wyjątkowe atrakcje dla rodzin z dziećmi, nastolatków oraz studentów zajmą aż 30.000 mkw. Atrakcje te będą bardzo dostępne cenowo co dodatkowo przyciągnie rodziny nie tylko z Łodzi ale z całego regionu. Całe piętro -1 wypełnione będzie dziesiątkami atrakcji typu tor samochodowy, mini miasteczko, tor przeszkód ninja warriors, trampoliny, niespotykane do tej pory tematyczne place zabaw, scenę dla występów muzycznych, teatralnych i sportowych, strefy zabaw na symulatorach i grach arcade oraz wiele innych. Całość uzupełni największy w Polsce sklep z zabawkami. Ponadto działać będzie w Centrum 9-salowe kino Helios, zmodernizowana 26 torowa kręgielnia oraz nowoczesny klub fitness i szkoła tańca.

Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum miasta, w pobliżu hali Expo, Politechniki Łódzkiej i osiedla akademickiego. Ponadto – w otoczeniu Nowej Sukcesji powstało w ostatnich latach wiele nowych osiedli i wciąż powstaje nowa intensywna zabudowa mieszkaniowa. Klienci będą mieć do dyspozycji komfortowy, zadaszony parking na 1.200 miejsc.

Otwarcie Nowej Sukcesji planowane jest na IV kwartał 2024 r. Inwestorem jest firma Amush Investment Group. Za koncepcje komercyjną i komercjalizacje odpowiada firma Mallson oraz Anna Piotrowska z ramienia właściciela.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00