Aktualności

23-01-2023

Bełchatów: Bawełnianka z najszerszą ofertą gastronomiczną w regionie!

 

Galeria Bawełnianka – najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie Bełchatowa zaoferuje unikalną strefę gastronomiczną. Wyjątkowa industrialna architektura wraz z dominującym nad tą częścią miasta kominem oraz szeroką ofertą gastronomiczną sprawią, iż food-court stanie się głównym miejscem spotkań dla mieszkańców Bełchatowa. Klienci Bawełnianki będą mogli posilić się między innymi w Pizza Hut, American Bistro, restauracji Kebab oraz kawiarni a nawet barze sushi.

Galeria Handlowa Bawełnianka mieści się w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Głównymi najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, Carry czy eobuwie. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance Biedronka. Wraz z sąsiednim marketem Lidl - oddalonym o 100 metrów od galerii - zapewnią najszerszą ofertę spożywczą w regionie. Do dyspozycji klientów będzie komfortowy parking na 700 miejsc.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjnej. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield.

Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Otwarcie obiektu planowane jest wiosną 2023.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00