Aktualności

21-10-2022

Bawełnianka zaprasza na spotkanie potencjalnych lokalnych najemców! 8 listopada godz. 12:00!

 

Długo oczekiwane otwarcie bełchatowskiej galerii handlowej Bawełnianka nastąpi w marcu 2023 r. Proces wynajmu lokali w tym najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie wchodzi w finalny etap. W obiekcie otworzą się liczne znane marki polskie i międzynarodowe. Zajmą one największe i średnie lokale obiektu. Aktualnie rozpoczęła się faza wynajmu mniejszych lokali, w związku z tym – we wtorek, 8 listopada, zorganizowane będzie spotkanie, na którym inwestor przedstawi szczegóły projektu oraz propozycje otwarcia mniejszych lokali przez lokalnych przedsiębiorców - na preferencyjnych warunkach.

Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do miejscowych przedsiębiorców, którzy prowadzą już działalność, mają już uznaną markę wśród klientów i chcieli by przenieść swój punkt albo otworzyć kolejny. Dodatkowo jednak – inwestor zachęca do spotkania osoby, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z handlem, usługami czy gastronomią. Do Bawełnianki chcą wejść liczne znane sieciowe firmy handlowe, które poszukują aktualnie partnerów do prowadzenia lokali pod ich szyldem. Jest to więc świetna okazja do rozpoczęcia swojego biznesu jako franczyzobiorca znanych i renomowanych marek.

Spotkanie odbędzie się na terenie Galerii Bawełnianka w dniu 8 listopada (wtorek) o godzinie 12:00. Wszystkich chętnych - w celu uzyskania szczegółów spotkania - prosimy o podesłanie potwierdzenia chęci uczestnictwa na adres mailowy: info@mallson.pl lub o kontakt pod nr telefonu +48 (22) 620 46 00.

Galeria Handlowa Bawełnianka zlokalizowana jest w sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie znajdować się będzie ponad 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, HalfPrice, Mohito, Cropp, House, eobuwie oraz Modivo. Swój market w najnowszej koncepcji otworzy w Bawełniance Biedronka. Do dyspozycji klientów będzie również unikalna strefa gastronomiczna w industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Bawełnianka jest jednym z nielicznych nowych centrów handlowych powstających w Polsce. Otwarcie obiektu nastąpi w marcu 2023 r.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Prace budowlane oraz wykończeniowe w obiekcie prowadzi firma CBRE GWS. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield, natomiast za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00