Aktualności

28-04-2022

Mallson Polska - owocne targi SCF!

 

Mallson Polska - od blisko 15 lat będąca w czołówce firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych - pomyślnie podsumowuje kolejną edycję targów SCF.

Na tegorocznej wiosennej edycji najemcy mieli okazję zapoznać się na stoisku Mallson z premierą nowych projektów komercjalizowanych i realizowanych przez firmę – m.in. dużego kompleksu handlowego w Wejherowie czy rewitalizacji ponad 20 tys. m2 Galerii Ozimskiej w Opolu.

– Będziemy rozwijać projekty parków i galerii handlowych, stawiamy również na rozbudowy i przebudowy istniejących obiektów. Dwudniowe targi SCF dały sposobność podtrzymywania już istniejących relacji z najemcami czy inwestorami, ale były też okazją do nawiązania wielu nowych bardzo ciekawych kontaktów.

- Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyły się największy obiekt handlowy regionu - Maxim w Legionowie - rewitalizowana galeria, do której dobudowujemy duży park handlowy oraz największy park handlowy w Iławie – Era Park – który to projekt wzbogacił swoją ofertę o drogerię Rossmann – dzięki umowie podpisanej na targach właśnie – mówi Ewa Ściubidło wiceprezes Mallson Polska.

Na targach Mallson zaprezentował w sumie kilkadziesiąt projektów w komercjalizacji i rekomercjalizacji - m.in. w takich miastach jak: Chełm, Ustroń, Zakopane, Włoszczowa, Nowy Targ, Rogoźno, Łaziska, Jasło, a także wiele nowych - będących na etapie projektowania.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00