Aktualności

05-02-2020

Pepco nowym najemcą C.H. Sekunda w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowo-usługowym „Sekunda” w Jędrzejowie swój sklep otworzy popularny dyskont - Pepco. Szeroka oferta produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe - zajmie w centrum powierzchnię ponad 600 mkw. Wyłącznym agentem wynajmującym jest Mallson Polska.

Centrum Handlowe Sekunda na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Będzie stanowić połączenie ze sobą galerii i parku handlowego zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń zakupową. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, Martes Sport, Media Expert, Rossmann czy Diverse.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworzec PKS. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Otwarcie centrum zaplanowano na I połowę 2021 roku.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00