Aktualności

15-10-2019

Już 24 października otwarcie nowoczesnego Parku Handlowego MultiBox Płońsk przy Kaufland i McDonald’s – z ofertą dla całej rodziny!

 

W przyszłym tygodniu odbędzie się wielkie otwarcie nowoczesnego obiektu handlowego MultiBox położonego blisko centrum, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. W parku handlowym znajdzie się kompleksowa oferta składająca się z najemców sieciowych, w tym dwóch międzynarodowych marek debiutujących na rynku płońskim.

Wszystko „pod ręką”

MultiBox Płońsk powstaje bezpośrednio obok marketu Kaufland i restauracji McDonald’s przyciągających codziennie klientów z całego regionu. W centrum handlowym o powierzchni najmu ok. 5.000 mkw. znajdzie się kompleksowa oferta starannie dobranych najemców sieciowych. Klienci będą mogli zrobić zakupy w m.in. w salonie Sinsay – w jego nowym, wielkopowierzchniowym formacie z poszerzonym asortymentem. Ofertę odzieżową uzupełnią sklepy Big Star oraz Diverse oferujące zgodną z najnowszymi trendami kolekcję damską, męską i młodzieżową. Ponadto, duży wybór odzieży i akcesoriów dla całej rodziny znajdzie się w salonie Pepco. W MultiBox swój sklep otworzy debiutująca na rynku płońskim międzynarodowa marka Dealz oferująca bardzo szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych, i wielu innych, a wszystko to w wyjątkowo niskich cenach. W obiekcie otworzy się również największy w mieście sklep marki Martes Sport z atrakcyjną ofertą markowej odzieży i obuwia sportowego. W parku handlowym nie zabraknie również asortymentu największej sieci drogerii w Polsce – Rossmann. W sklepie Neonet klienci będą mogli wybierać z różnorodnej oferty sprzętu rtv-agd, telefonów komórkowych, tabletów, konsoli czy sprzętu fotograficznego. Usługi wzbogaci również oferta Vision Express - lidera branży optycznej w Polsce, oferującego kompleksową ofertę zapewniającą profesjonalne usługi medyczne, najwyższej jakości okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.  Pod koniec roku swój sklep w MultiBox otworzy TEDi - kolejna debiutująca na rynku płońskim marka należąca do międzynarodowej sieci. Zaoferuje ona po wyjątkowo niskich cenach szeroki wybór produktów codziennego użytku, artykułów upominkowych, wyposażenia wnętrz i dekoracyjnych, materiałów piśmiennych, jak również zabawki, gry i artykuły na przyjęcia oraz produkty dla majsterkowiczów.

Duży parking to podstawa

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie wygodny i przestronny parking zewnętrzny oferujący 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Specjalne oferty na otwarcie

Aby zachęcić do skorzystania z urozmaiconej oferty handlowej centrum i uczestnictwa w zaplanowanych atrakcjach z okazji otwarcia, przewidziane są liczne promocje i zniżki w sklepach, a za dokonane zakupy miłe upominki oraz gratisy.

Inwestor

Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.

Po otwarciu obiektu w Płońsku oraz w tym samym czasie w Głogowie sieć liczyć będzie 11 parków handlowych – także w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwóch w Ostrowie Wlkp. Ponadto trwają przygotowania do otwarcia MultiBox-u na warszawskim Wilanowie oraz do rozpoczęcia budowy w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.

Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00