Aktualności

04-10-2019

Galeria Wiślanka z kolejnym najemcą modowym!

 

Około 200 metrów kwadratowych zajmie sklep marki Orsay, który zostanie otwarty w Galerii Wiślanka. Galeria Wiślanka zaoferuje 20 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni (GLA), na której znajdzie się 80 sklepów, punkty gastronomiczne oraz pierwsze w Żorach wielosalowe kino – Helios. W ramach budowy Galerii powstanie także parking dla 600 samochodów. Galeria Wiślanka do użytku zostanie oddana w IV kwartale 2020 roku. Za jej komercjalizację odpowiada firma Mallson Polska.   

- Otwarcie salonu Orsay w Galerii Wiślanka to element naszej strategii rozwoju. W Wiślance widzimy duży potencjał handlowy, gdyż do tej pory w mieście nie było tak szerokiej oferty modowej i rozrywkowej. Otworzymy sklep w naszym najnowszym koncepcie, oferując klientkom nowoczesny wystrój wnętrz oraz pełną kolekcję, zaprojektowaną według najnowszych trendów – mówi Barbara Has, Senior Expansion Manager,odpowiedzialna za ekspansję marki Orsay w Polsce. Marka Orsay stworzona została z myślą o kobietach, dla których ubiór pełni ważną rolę w wyrażaniu własnego stylu. W swojej ofercie prezentuje bogaty wybór ubrań oraz dodatków w przystępnych cenach – dodaje Barbara Has.

Galeria Wiślanka powstaje w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. Zarówno zmotoryzowani klienci, jak i ci, którzy korzystają ze środków komunikacji miejskiej łatwo do niej dojadą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się skrzyżowanie dwóch głównych ulic w Żorach: drogi krajowej DR81 i drogi wojewódzkiej DW935 (zwanej potocznie Wiślanką), która będzie prowadzić do obwodnicy miasta, a dalej do autostrady A1. Obok Galerii znajdzie się także przystanek autobusowy. Komunikacja miejska w Żorach jest bezpłatna, co dodatkowo podnosi atrakcyjność korzystania z tego środka transportu. W zasięgu centrum handlowego (do 30 minut jazdy samochodem) mieszka 752 tysiące osób (źródło: GFK).

- Lokalizacja Galerii Wiślanka zapewni klientom z całego regionu szybką komunikację z obiektem. Magnesem dla klientów będzie także kino Helios, pierwsze wielosalowe kino w Żorach – mówi Ewa Ściubidło Wiceprezes, z firmy Mallson Polska. Galeria Wiślanka to pierwsza, nowoczesna galeria handlowa w tym regionie. Dzięki niej mieszkańcy Żor i okolicznych miejscowości zaoszczędzą sporo czasu. Aby zrobić zakupy w sklepach znanych marek nie będą musieli jeździć do odległych miast – podkreśla Ewa Ściubidło.

Wśród najemców poza ofertą nowoczesnych i praktycznych ubrań marki Orsay znajdą się między innymi sklepy: popularny operator spożywczy Lidl, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Home & You, Pepco, 4F, Quiosque czy marki z grupy LPP: Reserved i House.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00