Aktualności

04-06-2019

Powstanie Park Handlowy Era Park w Warszawie!

 

Właściciel obiektów sieci Era Park działających prężnie w Radomsku oraz Wieluniu stawia na Warszawę. Nowa inwestycja sieci to park handlowy o powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA.

W Warszawie, w dzielnicy Rembertów, położonej w prawobrzeżnej części miasta planowana jest budowa nowoczesnego parku handlowo-usługowego pod szyldem Era Park. Obiekt powstanie na terenie o głębokich tradycjach handlowych. W 1973 r. zostało tu przeniesione targowisko „Ciuchy” z okolic Dworca Wschodniego od zawsze kojarzone z wyższą jakością produktową i modnym wzornictwem. Wyjątkowa lokalizacja – w samym centrum dzielnicy, bezpośrednio przy jednej z głównych ulic (Strażacka) - gwarantuje bardzo wysoką frekwencję klientów.
W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. Na terenie Rembertowa zlokalizowana jest uczelnia Akademii Sztuki Wojennej, zamieszkała przez ok 3 tys. osób. W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. Dodatkowo, w bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), do której codziennie z uwagi na szybkie i dogodne połączenie z centrum miasta dojeżdżają również mieszkańcy pobliskiej dzielnicy Wesoła oraz Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Sulejówka i innych.

Powierzchnia najmu, na której znajdzie się kilkanaście sklepów, to ponad 3 tys. mkw. GLA. Dla zmotoryzowanych klientów przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych. Planowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową tej dzielnicy o znane i popularne marki branż: modowej, rtv-agd, drogeryjnej, usługowej, wyposażenia wnętrz i innych.

Dzielnica Rembertów jest otwarta na rozwój i nowe inwestycje, powstaje tu coraz więcej nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Era Park doskonale wpisuje się w dzisiejsze potrzeby mieszkańców tego obszaru. Wraz z istniejącymi już w bliskim sąsiedztwie obiektami handlowymi sieci Biedronka oraz Lidl stanie się najważniejszym centrum zakupów z kompleksową ofertą handlową.

Budowa ma ruszyć wiosną 2020 r. Otwarcie planowane jest jesienią 2020 r.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00