Aktualności

21-03-2019

Największy w Głogowie salon Martes Sport otworzy się w Parku Handlowym MULTIBOX!

 

Jedna z największych sieci parków handlowych w Polsce - Multibox – w najbliższym czasie powiększy portfolio otwartych obiektów o Głogów. Budowa obiektu jest na zaawansowanym etapie a otwarcie zaplanowane jest na jesień 2019 r. Firma Mallson Polska odpowiedzialna za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację podpisała kolejną umowę z dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku siecią wielkopowierzchniowych sklepów sportowych - Martes Sport. Marka zajmie powierzchnię ok. 900 mkw. i będzie to największy sklep sportowy w mieście.

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Płońsku, a w przygotowaniu w Szamotułach i Trzciance.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00