Aktualności

23-01-2019

SINSAY w Parkach Handlowych MULTIBOX w Głogowie i Płońsku

 

W Głogowie oraz w Płońsku trwa budowa Multiboxów - jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce. Ich otwarcie planowane jest na jesień 2019 roku. Firma Mallson odpowiedzialna za koncepcję komercyjną oraz komercjalizację pozyskała kolejnego sieciowego najemcę - markę SINSAY należącą do grupy LPP. W Multibox Głogów będzie salon o pow. 1.200 m2 – największy w całym regionie, a w Multibox Płońsk - na pow. ok. 850 m2 otworzy się jedyny w regionie sklep tej marki.

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje przy działającym od maja 2018r. markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych.  W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Kompleks o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe w Warszawie Wilanowie oraz wspomniane powyżej w Głogowie i Płońsku. W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00