Aktualności

25-10-2018

Zmiany w mixie najemców Manhattanu

 

Czwarty kwartał tego roku obfituje w szereg zmian w mixie najemców Centrum Manhattan w Gdańsku. Przebudowa centrum dobiega końca, dzięki czemu już niebawem na nowych powierzchniach w podwojach Manhattanu pojawią się nowe długo oczekiwane marki. Częścią zmian w Manhattanie są także zmiany w lokalizacjach istniejących marek.

Klientów Manhattanu w nowych lokalizacjach już przywitał salon Ziaja, który zwiększył swoją powierzchnię z 40 do 65 mkw zmieniając umiejscowienie z parteru na poziom -1. Tuż obok otworzył się powiększony sklep PEPCO, który urósł o 92 mkw do obecnych 572 mkw. Wprowadzenie zmian możliwe było dzięki relokacji salonu Zoo Delikatesy, który przywitał miłośników zwierząt na nowym większym lokalu o powierzchni 161 mkw.

Miejsce salonu Ziaja oraz sąsiadującego Domu Finansowego QS lokal przejął lokalny najemca gastronomiczny Waga Smaków.Planowane otwarcie Wagi Smaków dla klientów GCH Manhattan przewidziane jest na przełom października i listopada tego roku.

Waga Smaków to koncept lokalu samoobsługowego, serwującego potrawy na wagę na zasadzie szwedzkiego stołu. Gość bistro sam komponuje posiłek, decyduje na co ma ochotę, co i ile nałoży oraz ile zapłaci. Produkt Wagi Smaków to kuchnia polska i międzynarodowa z dużym wyborem grillowanych i pieczonych mięs, sałatek, pierogów, kompotów, koktajli i zup. Serwowane potrawy są zawsze świeże, zdrowe i smaczne, przygotowywane codziennie na miejscu przez naszych doświadczonych kucharzy.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00