Aktualności

14-09-2018

Powiększa się sieć parków handlowych Multibox

 

10-ty obiekt jednej z największej w Polsce sieci parków handlowych – Multibox – zostanie otwarty w połowie 2019 roku w Głogowie, w województwie dolnośląskim. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 12 sklepów z kompleksową ofertą handlową oraz duży klub fitness i interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Istotnym atutem będzie duży, wygodny parking na 400 miejsc, współdzielony z jedynym w mieście marketem Kaufland.

Kolejny Multibox w Płońsku

Natomiast jesienią 2019 roku w Płońsku planowane jest otwarcie największego projektu handlowego w mieście. Park handlowy Multibox o powierzchni ponad 5 tys. mkw. najmu z kilkunastoma lokalami handlowymi znanych sieci, lokalizowany będzie blisko centrum miasta, w sąsiedztwie przyciągających na zakupy klientów z całego regionu – marketu Kaufland i restauracji Mc Donald’s, przy głównym wjeździe do miasta.

W trakcie finalizacji komercjalizacji są także kolejne parki handlowe Multibox o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowuych każdy, których otwarcie planowane jest na lata 2019-2020. Powstaną one m.in. na warszawskim Wilanowie, w Szamotułach, Trzciance, Ełku. Ponadto planowana jest rozbudowa obiektów już działających – m.in. w Tczewie, Dęblinie i Nowym Tomyślu.

Aktualnie sieć Multibox tworzą obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00