Aktualności

24-01-2018

Rusza budowa nowego obiektu handlowego we Wrocławiu!

 

Rusza budowa nowego obiektu handlowego Mińska 58 Codzienne Zakupy we Wrocławiu. To nowe przedsięwzięcie realizowane przez grupę Womak Holding i spółkę z jej grupy – Womak Delta.

Mińska 58 Codzienne Zakupy zlokalizowana będzie w zachodniej części Wrocławia, przy dużym kompleksie handlowym Wrocław Fashion Outlet, w otoczeniu osiedli mieszkalnych Muchoboru Wielkiego, Muchoboru Małego i jednego z największych wrocławskich osiedli – Nowego Dworu.

Budowa odbywać się będzie dwuetapowo – I etap rozpocznie się 10 stycznia 2018 r. i zakończy w IV Q 2018 roku. Za komercjalizację obiektu o powierzchni handlowej 2,7 tys. mkw odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Projektowany obiekt wyróżniać się będzie konstrukcją parterową, z wygodnym wjazdem z ulicy Mińskiej i obszernym parkingiem, z wyszczególnionymi miejscami dla dużych rodzin. Womak w swoich realizacjach zwraca szczególną uwagę na aspekt ekologiczny, dlatego przygotowano miejsce zarówno pod parkingi rowerowe, jak i specjalne miejsce dla czworonogów. Funkcję rekreacyjną pełnić będzie Minipark w którym znajdą się ogródki restauracyjne i plac zabaw dla dzieci.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00