Aktualności

21-12-2017

Quick Park Mysłowice: rośnie odwiedzalność i liczba najemców!

 

Mija rok od otwarcia Quick Parku w Mysłowicach. Zarząd obiektu pozytywnie ocenia zmiany, które zaszły w obiekcie w ciągu ostatnich miesięcy. Po roku galerię handlową odwiedziło ponad 2 mln klientów, a poziom wynajmu przekroczył 95 proc.

Do grona najemców obiektu dołączyły popularne sklepy m.in. salon sportowy 4F i salon optyczny Vision Express. W obiekcie pojawiło się również wiele punktów usługowych m.in. biuro podróży Sun-Alee i punkt Poczty Polskiej. Poziom wynajętej powierzchni przekroczył 95 proc. W najbliższych miesiącach w Quick Parku zostanie otwarty popularny sklep obuwniczy oraz sklep zoologiczny.

Rośnie odwiedzalność Quick Parku w Mysłowicach

Centrum Handlowe podczas pierwszego roku funkcjonowania zorganizowało wiele wydarzeń i niespodzianek dla swoich klientów.  Na terenie centrum miało miejsce wiele eventów dla najmłodszych. W OhKino, pierwszym wielosalowym kinie w mieście, w sezonie letnim organizowano cykliczne seanse Kina Letniego.  Wydarzania miały doskonałe przełożenie na frekwencje w obiekcie. Po roku od otwarcia Quick Park odwiedziło ponad 2 mln klientów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00