Aktualności

02-03-2017

Ruszyła budowa Quick Parku w Oławie!

 

Rozpoczęły się prace budowlane pierwszego centrum handlowego w Oławie i okolicach. Real2B Development – właściciel sieci Quick Park zapowiada, iż okoliczni mieszkańcy pierwsze zakupy w galerii zrobią jeszcze w tym roku.

Generalny wykonawca Quick Parku w Oławie – firma Budrem wykonała już wzmocnienia podłoża, a w przyszłym tygodniu rozpocznie montaż pierwszych elementów konstrukcyjnych.

35 sklepów w Quick Park Oława

Centrum Handlowe Quick Park Oława będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Obiekt został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego powierzchnia najmu wyniesie 10,6 tys. mkw. Galeria zaoferuje 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino, które na powierzchni 1 053 mkw. planuje uruchomić cztery sale wyposażone w projektory cyfrowe wyświetlające obraz w technologii 2D i 3D oraz głośniki Dolby Surround. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc.

Galeria handlowa powstanie na blisko 2,5 ha działce, przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Nowy Otok, która jest częścią drogi wojewódzkiej nr 396, łączącej centrum miasta z drogą krajową nr 94 oraz autostradą A4.

– Tak, to już oficjalne. Z przyjemnością mogę ogłosić, że pracę pod budowę pierwszego centrum handlowego w okolicy zostały rozpoczęte. Bazując na naszej dotychczasowej współpracy z Generalnym Wykonawcą firmą Budrem, który już zbudował Quick Park w Strzegomiu i Mysłowicach jestem przekonana, iż proces budowy będzie przebiegał zgodnie z planem. Z końcem roku Quick Park w Oławie powita pierwszych klientów – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor marketingu i PR Real2B Development.

Lokalizacja oraz kompleksowa oferta handlowo-usługowa-rozrywkowa sprawia, że galeria z pewnością stanie się centrum życia kulturalnego mieszkańców. Dotychczas mieszkańcy miasta i okolic, chcąc zrobić zakupy w znanych sieciach handlowych, pójść do restauracji lub na film do kina w jednym miejscu, musieli decydować się na kilkudziesięciominutową podróż samochodem do Wrocławia.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00