Aktualności

19-09-2022

Bawełnianka Bełchatów – Biedronka Najemcą!

 

Najnowszy koncept marketu Biedronka otworzy się wraz z całą bełchatowską Galerią Bawełnianka w marcu przyszłego roku. Dyskont spożywczy zajmie powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw. Wraz z oddalonym od galerii o 100 metrów marketem Lidl – stworzą najszerszą, atrakcyjną ofertę spożywczą dla klientów z miasta i regionu.

Galeria Handlowa Bawełnianka zlokalizowana jest w historycznym sercu miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. W obiekcie o powierzchni ponad 33.000 mkw. znajdować się będzie ok. 80 sklepów i punktów usługowych, strefa rozrywki z kinem i klubem fitness. Najemcami Bawełnianki będą m.in. jedyne w mieście marki Reserved, Half Price, Mohito, Cropp, House, eobuwie oraz Modivo. Do dyspozycji klientów będzie również unikalna strefa gastronomiczna w industrialnym stylu oraz komfortowy parking na 700 miejsc.

Bawełnianka będzie w najbliższych latach jednym z nielicznych nowych centrów handlowych powstających w Polsce. Otwarcie obiektu nastąpi 1 marca 2023 r.

Inwestorem Bawełnianki jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield, natomiast nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00