Aktualności

16-05-2022

Deichmann w Parku Handlowym Retalia w Grodzisku Mazowieckim!

 

Firma Mallson Polska zajmująca się od lat komercjalizacją i doradztwem na rynku nieruchomości komercyjnych pozyskała do nowobudowanego Parku Handlowego Retalia kolejnego sieciowego najemcę – europejskiego lidera rynku obuwniczego – firmę Deichmann. Sklep zajmie powierzchnię ok. 450 m² i będzie jedynym sklepem tej sieci w mieście.

Retalia powstaje w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy skrzyżowaniu głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe - co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. m² znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych. Głównych najemców obiektu stanowią m.in. sklepy Sinsay i House, Neonet, sklep zoologiczny Kakadu, popularne dyskonty Dealz i TEDi oraz Żabka i drogeria Rossmann.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na sierpień 2022 r.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00