Aktualności

29-04-2022

Centrum Łopuszańska 22 wzbogaciło ofertę modową o sklep Monnari!

 

Centrum Łopuszańska 22 jest obiektem, w którym klienci mogą znaleźć kompleksową ofertę i zrobić zakupy dla całej rodziny. Początek tego roku obfituje w nowości. Galeria stale się rozwija, a dowodem jest kolejna marka, która otworzyła swój lokal. W okresie styczeń-kwiecień oferta handlowa powiększyła się, o takie marki jak: CCC, 5.10.15, Spichlerz Zdrowia, Akcesoria GSM oraz Monnari. W planach na ten rok przewidziane są kolejne otwarcia.

Rozrywka mocną stroną

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. m.kw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

100 sklepów i 20 tys. m.kw. GLA

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, CCC, Action, Rossmann, Pepco, Tedi, KiK, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Monnari, Ziaja, 5.10.15, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments która współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00