Aktualności

14-02-2022

TEDi nowym najemcą Go! Park Handlowy w Jaśle!

 

W największym w mieście parku handlowym – Go! Park Handlowy - swój sklep uruchomi niemiecki gigant wśród niespożywczych dyskontów – TEDi. Zajmie on powierzchnię 800 m.kw. i będzie to jedyny sklep tej sieci w mieście. Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt o powierzchni 7,5 tys. mkw. zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice będzie największym parkiem handlowym w mieście. Atutem projektu jest sąsiedztwo największego w regionie hipermarketu spożywczego Kaufland. W pobliżu projektu znajduje się liczna zabudowa osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz instytucje użyteczności publicznej i oświatowej.

Kompleksowa oferta handlowo-usługowa 12 sklepów najlepszych sieciowych marek sprawi, że obiekt stanie się atrakcyjnym miejscem dla zakupów klientów z całego regionu. Dla zmotoryzowanych klientów centrum zaoferuje prawie 300 miejsc parkingowych.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na IV kwartał 2022 r.

Będzie to już trzeci z planowanej sieci obiektów pod wspólną marką – Go! Park Handlowy obok otwartego na początku br. w Gorlicach oraz w Jaśle - na ul. Przemysłowej w sąsiedztwie stacji benzynowej BP, którego otwarcie planowane jest na początek 2022 r.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00