Aktualności

06-12-2021

Era Park Warszawa Rembertów już otwarty!

 

Warszawska dzielnica Rembertów pozyskała nowe miejsce handlu. Od 18 listopada w parku handlowym sieci Era Park mieszkańcy Rembertowa mogą korzystać z oferty sprzedażowej marek nieobecnych do tej pory w tej części Warszawy. Inwestorem obiektu jest właściciel obiektów sieci Era Park Handlowy działających już z dużym powodzeniem w Radomsku i Wieluniu oraz będącego w fazie komercjalizacji parku handlowego Era Park Iława. Za koncepcję komercyjną i wynajem wszystkich obiektów odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Wyjątkowa lokalizacja Era Park, w samym centrum dzielnicy Rembertów, przy jednej z głównych ulic (Strażacka) powoduje, że z pewnością będzie to jeden z częściej odwiedzanych punktów handlowych. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. W otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety spożywcze – Biedronka oraz Lidl, a także drogeria Rossmann stanowiące uzupełnienie istniejącej oferty. W bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), stanowiąca dogodne połączenie z centrum miasta.

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA klienci mogą korzystać już z oferty popularnych marek, w tym: Deichmann, Action, Media Expert, Martes Sport, czy Żabki. Jeszcze przed świętami swój sklep otworzy Papiernik by Empik oraz w najbliższym czasie sklep zoologiczny. Na terenie parku do dyspozycji klientów został oddany również bankomat Euronet. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00