Aktualności

20-09-2021

Deichmann otworzy sklep w Era Park Warszawa Rembertów!

 

Mallson Polska - firma odpowiedzialna za koncepcję komercyjną i wynajem pozyskała kolejnego najemcę do nowobudowanego parku handlowego sieci Era Park Handlowy w Warszawie popularną i lubianą przez klientów sieć obuwniczą Deichmann. Salon zajmie ok. 500 mkw. powierzchni najmu.

Wyjątkowa lokalizacja – w samym centrum dzielnicy Rembertów, przy jednej z głównych ulic (Strażacka) - gwarantuje bardzo wysoką frekwencję klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), stanowiąca dogodne połączenie z centrum miasta.

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA znajdą się sklepy branży modowej, obuwniczej, sportowej, rtv/agd oraz spożywczej. Budowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową dzielnicy o znane i popularne marki. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów.

Inwestorem jest właściciel obiektów sieci Era Park, prężnie działających w Radomsku oraz Wieluniu.

Deichmann jest wiodącą marką zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje duży wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej. Posiada obecnie ponad 4 200 sklepów w 31 krajach i zatrudnia 42 962 pracowników na całym świecie.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00