Aktualności

11-06-2021

Dealz dołącza do grona najemców MultiBox w Tczewie!

 

Firma Mallson Polska pozyskała do Parku Handlowego MultiBox w Tczewie kolejnego sieciowego najemcę – międzynarodową sieć Dealz będącą częścią Pepco Group. To debiut tej marki w mieście. Sklep zajmie 410 mkw. powierzchni najmu.

Park Handlowy MultiBox w Tczewie działa od maja 2016 r. Położony przy głównej arterii komunikacyjnej miasta - Alei Solidarności - dzieli wspólny parking na ponad 400 aut ze sklepem Kaufland.

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 4 tys. mkw. Wśród najemców MultiBox Tczew znajdują się sklepy sieciowe marek takich jak: Jysk, Martes Sport, Rossmann, KiK i Pepco oraz salon Media Expert który otworzy się w najbliższych dniach.

Pierwszy sklep marki Dealz został otwarty w Polsce w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Oferuje produkty znanych marek w bardzo korzystnych cenach. Szeroki asortyment ponad 3.000 markowych produktów zapewnia wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem MultiBox Tczew jest firma Mallson Polska. Właścicielem obiektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00