Aktualności

09-02-2021

Wkrótce otwarcie największego w regionie Centrum Handlowego Sekunda w Jędrzejowie!

 

Niebawem otwarcie największego w regionie obiektu handlowo-usługowego „Sekunda” w Jędrzejowie. Centrum będzie piątą co do wielkości galerią handlową w województwie świętokrzyskim. Budowa jest już bardzo zaawansowana a poziom komercjalizacji przekroczył 96%.

Na powierzchni ok. 13 tys. m kw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, KS Sport, Pepco, Action, TEDi, Media Expert, Smyk, Rossmann czy Diverse.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Otwarcie zaplanowano na II kwartał 2021 roku.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00