Aktualności

04-10-2019

JYSK w Centrum Handlowym SEKUNDA w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowym - Centrum Handlowym Sekunda JYSK otworzy swój jedyny w mieście sklep. Międzynarodowa sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz zajmie w Centrum Handlowym Sekunda powierzchnię ok. 1.200 m.kw.

- Decyzja o otwarciu sklepu w Centrum Handlowym Sekunda w Jędrzejowie jest częścią realizowanej konsekwentnie przez nas strategii „Seamless and Closer to the Customer”. Otwarcie sklepu JYSK w Jędrzejowie potwierdza aspiracje do ciągłego rozwoju oraz docierania z ofertą do coraz szerszego grona odbiorców, także w tych mniejszych miejscowościach. Jednocześnie ułatwiamy naszym klientom dostęp do nowoczesnych, przystępnych cenowo skandynawskich produktów do dekoracji wnętrz. Naszą misją jest oferowanie dobrych produktów dla każdego, niezależnie od zasobności portfela – podkreśla Jacek Wasilewski, dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Obiektami. - Chcemy kontynuować dynamiczny rozwój sieci sklepów. Stale szukamy partnerów, którzy gotowi są do współpracy. Uważamy, że bardzo ważnym aspektem naszej obecności na rynku nieruchomości komercyjnych są oparte na „zdrowych” zasadach, wieloletnie biznesowe relacje z naszymi Wynajmującymi, a także podmiotami specjalizującymi się w komercjalizacji jak Mallson – z którą to firmą zrealizowaliśmy wspólnie przez ponad 10 lat największą ilość sklepów – dodaje Wasilewski.

Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. GLA połączy ze sobą galerię i park handlowy zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową. W strefie jej zasięgu znajdzie się ponad 100 tys. potencjalnych klientów. Centrum Handlowe zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Operatorem spożywczym Sekundy będzie jedyny w regionie market LIDL. Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego Naprzód Jędrzejów i dworzec PKS.  Ponadto dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc. Otwarcie centrum zaplanowano na I połowę 2021 roku.

JYSK jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje „wszystko dla domu”. Jej założycielem jest Lars Larsen, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Arhus. JYSK obejmuje obecnie 2.800 sklepów. Sieć zatrudnia ok. 23.000 pracowników w 52 krajach na całym świecie.  JYSK należy do Lars Larsen Group, w której skład wchodzą liczne firmy m.in. z branży wnętrzarskiej, sieć restauracji i pole golfowe. Łączny obrót Grupy wynosi 4,25 miliarda Euro, roczny obrót JYSK wynosi 3,58 miliarda Euro.

W Polsce JYSK istnieje od 2000 roku siedzibę posiada w Gdańsku i zatrudnia ponad 2.300 osób. Firma prowadzi też sprzedaż on-line ale rocznie otwiera też ok. 10-12 nowych sklepów. Ambicją JYSK jest stać się najszerzej na świecie rozpowszechnioną i przynoszącą zyski siecią handlową. W Polsce obecnie działa 230 sklepów, które zajmują łącznie powierzchnię ok. 200 tys. m.kw. sprzedaży. Firma planuje niemalże podwoić liczbę sklepów, osiągając docelowe 5.000 sklepów na całym świecie.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00