Aktualności

03-09-2019

LIDL najemcą Centrum Handlowego Sekunda w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowym - Centrum Handlowym Sekunda w Jędrzejowie – na powierzchni ok. 1.600 mkw. rozpocznie działalność market spożywczy LIDL. Będzie to jedyny dyskont tej sieci w całym regionie.

Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. GLA połączy ze sobą galerię i park handlowy zapewniając mieszkańcom Jędrzejowa i okolic nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową. W strefie jej zasięgu znajdzie się ponad 100 tys. potencjalnych klientów. Centrum Handlowe zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego Naprzód Jędrzejów i dworzec PKS.  Ponadto dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów.

Otwarcie centrum zaplanowano na I połowę 2021 roku. Trwają już prace wyburzeniowe oraz przygotowanie terenu do rozpoczęcia budowy.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Projekt Centrum Handlowego Sekunda w Jędrzejowie oraz wiele innych z bogatego portfolio firmy Mallson, zostanie zaprezentowanych podczas jesiennej edycji SCF 2019 na stoisku 2.1.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00