Aktualności

29-05-2019

Ponad 1.200 mkw. dla Pepco i Dealz w Parku Handlowym Multibox w Głogowie!

 

Do grona najemców Parku Handlowego Multibox w Głogowie dołączyły kolejne popularne i lubiane marki. Jesienią 2019r. w Głogowie w P. H. Multibox swoje sklepy otworzą znane z atrakcyjnych cen produktów - sieci Pepco oraz Dealz. Obie marki zajmą łączną powierzchnię ponad 1,2 tys. mkw.

Pepco – to sieć sklepów znana ze swojej szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe - zajmie w parku handlowym powierzchnię blisko 640 mkw.

Należąca do firmy Steinhoff sieć sklepów – Dealz - otworzy salon o powierzchni ponad ok. 600 mkw. Sklepy Dealz oferują około 3.000 produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, jak również szeroki asortyment artykułów na każdą okazję: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji wyposażenia domu, artykułów papierniczych czy zabawek. 

Multibox w Głogowie będzie jedynym w centrum miasta nowoczesnym obiektem handlowym. Projekt powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym, wygodnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci.

Za koncepcję komercyjną i wynajem sieci parków handlowych Multibox odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Płońsku a w przygotowaniu w Szamotułach, Trzciance i Ełku.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00