Aktualności

12-04-2019

SMYK w Galerii Wiślanka – jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach!

 

Podczas wiosennej edycji targów SCF na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu na salon Smyk w jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach. Salon zajmie powierzchnię ok. 430 m2.

- Cieszymy się z pozyskania do centrum lidera sektora artykułów dziecięcych i marki cieszącej się ogromnym uznaniem wśród Klientów – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.

Smyk to marka obecna na polskim rynku już od około 40 lat. Oferuje szeroki wybór zabawek, akcesoriów dla niemowląt, odzieży i obuwia, artykułów szkolnych, książek oraz multimediów. Ponadto, sieć sklepów posiada własne marki zabawek (Smiki) oraz odzieży i obuwia (Cool Club). Sklepy Smyk działają w Polsce, Rosji, Rumunii oraz na Ukrainie.

Galeria Wiślanka będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Żorach. Na blisko 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych. Pośród najemców obiektu znajdą się m.in. Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept marketu Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych.

Dzięki lokalizacji Galerii, zaraz przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg szybkiego ruchu w regionie (drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935, stanowiącej część obwodnicy Żor dochodzącej do autostrady A1), centrum jako jedyne w mieście (najbliższe zlokalizowane w odległości 60 km) posiada catchment dochodzący do 750 tys. mieszkańców w zasięgu 30 min. dojazdu.

– Galeria Wiślanka będzie miejscem przyjaznym dla całych rodzin. Stawiamy duży nacisk na prorodzinne nastawienie do klienta oraz dbamy o to, aby stworzona przez nas strefa zakupowa i rozrywkowa zawierająca wszelkie udogodnienia dla matek z dziećmi spotkała się w szczególności z uznaniem tej grupy klientek. Dodatkowo atrakcyjna, bogata i zróżnicowana oferta marek które wprowadzamy do obiektu, nowoczesna, elegancka przestrzeń zapewniająca komfortowe warunki kupowania i szeroka strefa rekreacyjno-rozrywkowa podniesie wartość obiektu oraz uczyni najchętniej uczęszczanym miejscem w mieście. Już niebawem zostanie wybrany generalny wykonawca obiektu oraz rozpocznie się budowa obiektu - mówi Teresa Jonas, Prezes Zarządu Wiślanka S.A.

Otwarcie Galerii Wiślanka planowane jest na II połowę 2020 r.

 


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00