Aktualności

07-11-2018

Ruszyła budowa parku handlowego Multibox w Płońsku przy Kaufland oraz McDonald’s!

 

Rozpoczęły się prace ziemne pod budowę kolejnego obiektu jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce - funkcjonujących pod wspólną nazwą MULTIBOX. Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z Ostrowa Wielkopolskiego. Obiekt zostanie otwarty jesienią 2019 roku.

Park Handlowy Multibox w Płońsku posiada najlepszą lokalizację handlową w mieście - blisko centrum, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych oraz w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych. Obiekt powstaje bezpośrednio obok marketu Kaufland i restauracji
Mc Donald’s - przyciągających klientów z całego regionu. Kompleks o powierzchni najmu ok. 5.000 mkw. zaoferuje dziewięć lokali handlowych, z ofertą dopasowaną do potrzeb mieszkańców. Dla zmotoryzowanych klientów dostępne będzie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

–  Do będących już w trakcie budowy parków handlowych Multibox w Głogowie oraz w Warszawie – Wilanów dołączył kolejny – w Płońsku. Ponadto, w 2019 planowane jest jeszcze otwarcie parków handlowych Multibox w Trzciance oraz w Szamotułach - mówi Maciej Celmer, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektów sieci Multibox.  

Park Handlowy Multibox Płońsk, będzie kolejnym projektem należącym do sieci Multibox. Prężnie prosperują już obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Dęblinie oraz dwa obiekty w Ostrowie Wielkopolskim. W ciągu najbliższych 2 lat firma zamierza powiększyć sieć o kolejne nowe lokalizacje – oprócz wspomnianych powyżej obiektów – przygotowywane są również projekty m.in. Ełku oraz w Dęblinie (rozbudowa).


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00