Aktualności

02-10-2018

Aktywne targi SCF 2018 dla Mallson Polska

 

Mallson Polska – firma doradcza i komercjalizująca nieruchomości komercyjne może z sukcesem zamknąć kolejną edycję targów Shopping Center Forum. Najemcy byli pod wrażeniem samego stoiska, a także ilości i jakości projektów prezentowanych na Forum.

Na tegorocznych targach najemcy mieli okazję zapoznać się po raz pierwszy z nowymi projektami komercjalizowanymi przez Mallson – m.in. Jędrzejowie (C.H. Sekunda), Oświęcimiu, Wadowicach, czy Zawierciu.

Na SCF nastąpiła także inauguracja wyjątkowego obiektu: Wałbrzych Centrum. To jedyny w Polsce „hub” transportowy  – realizowany w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Ten obiekt handlowo-rozrywkowy w ścisłym centrum miasta, będzie jednocześnie dworcem PKP i PKS, obsługującym miliony pasażerów rocznie.

Podpisanie umów najmu

Targi były także doskonałą okazją do podpisania umów najmu w kilku projektach: Galeria Metro Kwidzyn sfinalizowała umowę z liderem branży obuwniczej – siecią CCC, która przeniesie tam na powierzchnię 1 tys. mkw. swój jedyny w mieście salon.

Galeria Wiślanka w Żorach podpisała umowę z popularną siecią Pepco, Centrum handlowo rozrywkowe Color Park w Nowym Targu natomiast wzbogaciło się o najstarszą marką jubilerską w Polsce – W. Kruk.

– Niesłabnącym wciąż zainteresowaniem cieszył się projekt galerii Color Park Nowy Targ – największego obiektu handlowo-rozrywkowego Podhala oraz jedynej w mieście, doskonale skomunikowanej galerii Wiślanka w Żorach. Najemcy pytali również o dostępne lokale w kolejnych projektach jednej z największej sieci parków handlowych Multibox – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Zarządu Mallson Polska.

Na targach Mallson prezentował ok. 50 obiektów w komercjalizacji i rekomercjalizacji, a także wiele nowych – będących na etapie projektowania, których inauguracja nastąpi w najbliższych miesiącach.

Firma Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 90 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 700.000 m.kw a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00