Aktualności

23-05-2023

W Bielsku-Białej powstanie największy park handlowy w regionie!

 

Rozpoczęła się komercjalizacja największego parku handlowego w mieście. Jest to kolejna inwestycja grupy REDKOM.

Będzie to kolejny nowoczesny projekt powstający dzięki przebudowie dawnego hipermarketu Tesco. Przebudowie podlegać będzie pasaż, co umożliwi uzyskanie otwartej przestrzeni dla planowanego parku handlowego, z wejściami do lokali bezpośrednio z parkingu. Dodatkowo nastąpi też rozbudowa istniejącego obiektu o dodatkowe skrzydło parku handlowego.

Projekt powstaje w pobliżu węzła drogi ekspresowej S1, przy wjeździe do centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących obiektów takich jak: market budowlany Castorama, Merkury Market czy restauracji drive KFC. Będzie to największy park handlowy w regionie - na ok. 22.000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się ponad 20 sklepów znanych i popularnych marek sieciowych. Powstanie też duży wygodny parking dla klientów. Wraz z okolicznymi obiektami handlowymi, m.in. C.H. Sarni Stok - nowy park handlowy wykreuje największe skupisko handlu i usług w Bielsku-Białej.

Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2024 roku. Inwestorem projektu jest grupa REDKOM, która finalizuje już realizacje podobnego projektu – przebudowy dawnego Tesco – w Opolu. Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00