Aktualności

15-03-2023

Apart w Centrum Łopuszańska 22!

 

Centrum Łopuszańska 22 rozszerza swoją ofertę handlową. Do grona najemców Centrum dołącza kolejna znana marka. Od maja klienci obiektu będą mogli zrobić zakupy w salonie jubilerskim marki Apart. W przestronnym lokalu o powierzchni blisko 120 mkw. będzie można znaleźć bogaty asortyment biżuterii oraz zegarki najlepszych światowych marek, które podkreślą styl i klasę każdego stroju. Klienci kupią tam zarówno piękne drobiazgi dla siebie, jak i prezenty dla najbliższych.

Centrum Łopuszańska 22 od kilku lat dokłada starań, by oferta handlowa rozwijała się we wszystkich kategoriach. W zeszłym roku do grona najemców dołączyły między innymi takie marki jak: CCC, Monnari, 5-10-15, Empik czy Vision Express. Teraz przyszedł czas na markę biżuteryjną Apart. Kompleksowa oferta centrum sprawia, że miejsce to staje się cenionym przez klientów z dzielnicy Włochy i okolic miejscem zakupów dla całej rodziny.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, CCC, Action, Rossmann, Pepco, Tedi, KiK, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Monnari, Ziaja, 5-10-15, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

Właścicielem i zarządcą jest Devin Investments, który współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00