Aktualności

15-09-2022

Empik nowym najemcą C.H. Łopuszańska 22!

 

Centrum Łopuszańska 22 realizuje zapowiadany plan rozwoju. W gronie najemców pojawi się Empik.

Jednym z elementów strategii rozwojowej Centrum jest uatrakcyjnienie oferty handlowej. Tenant mix już niebawem poszerzy się o księgarnię Empik.

Plan rozwojowy realizowany jest zgodnie z założeniami. W galerii pojawiają się nowe marki lubiane i poszukiwane przez konsumentów. Tylko w tym roku klienci Centrum zyskali takie marki jak: CCC, 5.10.15, butik modowy Dusza, Spichlerz Zdrowia, kawiarnię, akcesoria GSM czy sklep Monnari.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, CCC, Action, Rossmann, Pepco, TEDi, KiK, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Monnari, Ziaja, 5.10.15, Maxi Zoo czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

Właścicielem i zarządcą jest Devin Investments, który współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00