Aktualności

28-09-2022

Vision Express nowym najemcą C.H. Łopuszańska 22!

 

Do obecnej oferty Centrum niebawem dołączy nowa marka. Już w listopadzie będzie można odwiedzić popularny salon optyczny Vision Express. Będzie on zgodny z nowym konceptem wizualnym salonów tej marki. W lokalu o powierzchni 88 mkw. dominować będzie motyw drewna, podkreślając nowoczesność i bezpieczeństwo marki.

Centrum Łopuszańska 22 skutecznie realizuje strategię rozwojową, której głównym elementem jest uatrakcyjnienie oferty handlowej. Kilka dni temu podpisana została umowa z najpopularniejszą w Polsce siecią księgarń. Tenant mix już niebawem poszerzy się również o księgarnię Empik.

Plan rozwojowy realizowany jest zgodnie z założeniami. W galerii pojawiają się nowe marki lubiane i poszukiwane przez konsumentów. Tylko w tym roku klienci Centrum zyskali takie marki jak: CCC, 5.10.15, butik modowy Dusza, Spichlerz Zdrowia, kawiarnię, akcesoria GSM czy sklep Monnari. Za chwilę dołaczy do nich Vision Express i księgarnia Empik.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, CCC, Action, Rossmann, Pepco, TEDi, KiK, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Monnari, Ziaja, 5.10.15, Maxi Zoo czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw. znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

Właścicielem i zarządcą jest Devin Investments, który współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00