Aktualności

11-07-2022

GO! Park w Jaśle – otwarty i wynajęty w 100 proc.!

 

Proces komercjalizacji nowopowstałego parku handlowego Go! Park Handlowy w Jaśle dobiegł końca. Ostatni wolny lokal przy ul. Przemysłowej otworzy Pepco - europejska sieć dyskontów, oferująca odzież dla całej rodziny i produkty dla domu. To będzie jeden z największych w Polsce sklepów tej sieci – powierzchnia lokalu to ponad 800 m.kw., a otwarcie sklepu planowane jest na wrzesień br.

Go! Park, powstały przy drodze krajowej DK 28 przy ul. Przemysłowej, jest nowoczesnym, atrakcyjnym miejscem zakupów dla całego regionu – na wjeździe od strony Krosna, w sąsiedztwie stacji benzynowej BP.

W obiekcie o powierzchni prawie 11.000 m.kw. swoje sklepy otworzyły takie sieci jak Bricomarche, Biedronka, Jysk, drogeria Rossmann, Q&Q, Mały Robinson oraz Midi Zoo.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem sieci Go! Park Handlowy odpowiadała firma Mallson Polska.

Dodatkowo, w stosunku do otwartego w tym roku w Jaśle parku handlowego Go! Park przy ul. Przemysłowej oraz do działającej od wielu lat z powodzeniem Galerii Jasło - w grupie obiektów tego samego właściciela – działa już Go! Park w Gorlicach. Ponadto, w trakcie budowy jest czwarty obiekt – kolejny w Jaśle park handlowy Go! Park przy markecie Kaufland, którego komercjalizacja przekroczyła 70%. Rozpoczęto również prace komercjalizacyjne nad projektem w sąsiedztwie jasielskiego dworca autobusowego i PKP z powierzchnią najmu ok. 10 tys. GLA, który połączy funkcje dworca autobusowego z dworcem PKP i będzie najnowocześniejszym obiektem sieci Go! Park. Ze względu na kompleksowość oferty obiektów należących do sieci w zupełności zaspokoją one potrzeby zakupowe oraz zapewnią szybki i wygodny dostęp wszystkim mieszkańcom Jasła oraz sąsiednich miejscowości bez konieczności podróży do innego miasta.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00