Aktualności

21-04-2022

Centrum Łopuszańska 22 pozyskało kolejnych najemców – 5.10.15 i Spichlerz Zdrowia!

 

Tenant mix Centrum Łopuszańska 22 zmienia się i uatrakcyjnia. Stałych bywalców galerii z pewnością ucieszy bogatsza oferta dziecięca. Do grona nowych najemców właśnie dołączył sklep 5.10.15 z ubrankami dla najmłodszych. Ofertę spożywczą zaś wzbogacił Spichlerz Zdrowia - sklep cenionego producenta zdrowej żywności specjalizującego się w produkcji olejów. Na kolejne otwarcie nie trzeba będzie długo czekać, bo już po 22 kwietnia otwiera się sklep z obuwiem CCC.

Rozrywka mocną stroną Centrum

Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. m.kw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic.

120 sklepów i 20 tys. m.kw. GLA

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, Tedi, KiK, Pepco, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Femestage, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin.

Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments, która współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00