Aktualności

20-04-2022

LPP w Galerii Maxim w Legionowie!

 

Trzy marki polskiego lidera odzieżowego firmy LPP – Sinsay, Cropp i House dołączyły do grona najemców Centrum Handlowego Maxim w Legionowie. Łączna powierzchnia najmu tych sklepów wyniesie blisko 1,7 tys. m.kw. Otwarcie obiektu nastąpi już jesienią tego roku.

Maxim po rozbudowie będzie największym nowoczesnym centrum handlowym w podwarszawskim Legionowie. W całym projekcie na powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. znajdzie się ok. 35 sklepów znanych marek sieciowych i lokalnych, urozmaicona oferta modowa i gastronomiczna, klub fitness oraz kawiarnia i punkty usługowe. Operatorem spożywczym pozostanie sieć Biedronka, która po remodelingu aktualnego sklepu otworzy swój market w najnowszym koncepcie. Do dyspozycji klientów dostępne będzie ok 250 miejsc parkingowych.

Kompleksowa oferta oraz lokalizacja Maxima - w centrum miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych - zapewni wysoką odwiedzalność projektu przez mieszkańców miasta i całego powiatu - liczącego ok. 115 tys. osób.

Na budowie obiektu trwają obecnie zaawansowane prace budowlane a otwarcie zaplanowane jest na IV kwartał bieżącego roku.

Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu odpowiada firma Mallson Polska.

Inwestorem obiektu jest spółka PIR sp. z o.o.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00