Aktualności

22-02-2022

W Legionowie powstaje największy obiekt handlowy – trwa rozbudowa Galerii Maxim!

 

Kilka tygodni temu rozpoczęła się rozbudowa Galerii Maxim, do której dobudowywany jest duży park handlowy, a w drugim etapie zmodernizowana zostanie aktualnie działająca część galeryjna. Cały projekt w nowej odsłonie przyjmie pierwszych klientów już jesienią tego roku.

Galeria Maxim po rozbudowie będzie największym nowoczesnym centrum handlowym w dynamicznie rozwijającym się mieście Legionowo. W całym projekcie na powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. znajdzie się ok. 35 sklepów znanych marek sieciowych i lokalnych, urozmaicona oferta modowa i gastronomiczna, klub fitness oraz kawiarnie i punkty usługowe. Operatorem spożywczym pozostanie sieć Biedronka, która po remodelingu aktualnego sklepu otworzy swój market w najnowszym koncepcie. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ok 250 miejsc.

Atrakcyjna lokalizacja Galerii w centrum miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych zapewni wysoką odwiedzalność galerii przez mieszkańców miasta i całego powiatu - liczącego ok. 115 tys. osób.

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem obiektu jest spółka PIR sp. z o.o.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00