Aktualności

20-12-2021

Media Expert w Go! Park w Jaśle!

 

W największym w mieście parku handlowym – Go! Park - swój sklep otworzy sieć elektromarketów Media Expert. Zajmie on powierzchnię ok. 620 m.kw. Ruszyły prace przygotowawcze na budowie – roboty ziemne, a otwarcie zaplanowane jest na koniec 2022 r. Za komercjalizację powierzchni odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice będzie największym parkiem handlowym w mieście. Atutem projektu jest sąsiedztwo największego w regionie hipermarketu spożywczego Kaufland. W pobliżu projektu znajduje się liczna zabudowa osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz instytucje użyteczności publicznej i oświatowej.

Kompleksowa oferta handlowo-usługowa 12 sklepów najlepszych sieciowych marek sprawi, że obiekt stanie się atrakcyjnym miejscem dla zakupów klientów z całego regionu. Na zmotoryzowanych czekać będzie prawie 300 miejsc parkingowych.

Będzie to już trzeci z planowanej sieci obiektów pod wspólną marką – Go! Park obok otwartego na początku br. w Gorlicach oraz w Jaśle - na ul. Przemysłowej w sąsiedztwie stacji benzynowej BP, którego otwarcie planowane jest na początek 2022.

Media Expert to jedna z największych sieci elektromarketów w kraju. Oferuje szeroką ofertę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach segmentu rtv i agd, a także smartfony, laptopy, tablety, sprzęt fotograficzny jak również rowery, quady, skutery, elektronarzędzia czy sprzęt do pielęgnacji ogrodów.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00