Aktualności

27-09-2021

Martes Sport w Era Park Handlowy w Iławie!

 

Do największego w mieście parku handlowego Era Park dołączyła polska sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport. Sklep zajmie ok. 650 mkw. powierzchni najmu.

- Decyzja o otwarciu sklepu w Iławie potwierdza potencjał zakupowy miejsca oraz nasze dążenie do ciągłego rozwoju i sięgania z ofertą do coraz szerszego grona odbiorców. Oferujemy sprzęt sportowy, odzież sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość, i chcemy kontynuować dynamiczny rozwój sieci sklepów - mówi Tomasz Barchański z firmy Martes Sport.

Atutem projektu jest doskonała lokalizacja - u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Już teraz w bliskiej odległości Era Parku Handlowego mieszka kilkanaście tysięcy osób, a w najbliższym czasie w sąsiedztwie projektu powstanie kolejnych kilka tysięcy mieszkań. Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach.

Na powierzchni ponad 7.000 m.kw. obiekt zaoferuje szeroką i kompleksową ofertę zakupową; działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd.

90% powierzchni została już rozdysponowana dla znanych sieci handlowych. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku. Za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt w Iławie będzie czwartym centrum handlowym realizowanym przez doświadczonego inwestora sieci Era Park Handlowy, którego obiekty prężnie działają w Radomsku oraz Wieluniu (oba zostały rozbudowane). Aktualnie w trakcie realizacji jest także budowa Era Park Rembertów w Warszawie, którego otwarcie zaplanowano na 19 listopada br.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00