Aktualności

01-07-2021

W Ustroniu powstanie największy park handlowy!

 

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji w Ustroniu największego w regionie Parku Handlowego.

Obiekt zlokalizowany przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście - drogi krajowej DK 941 (ponad 22 tys. samochodów /dobę), biegnącej z Katowic do Wisły oraz ul. Cieszyńskiej - prowadzącej do Cieszyna i centrum Ustronia będzie największym parkiem handlowym w regionie. Przy tym samym skrzyżowaniu funkcjonuje już market Tesco (zmieniany na Netto), stacja paliw Orlen oraz w sąsiedztwie powstaje restauracja drive-thru znanej sieci fast-food.

- W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 10.000 mkw. GLA znajdzie się kilkanaście sklepów, w tym operator spożywczy oraz sklepy najlepszych sieciowych i lokalnych marek. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych najemców a wejście do obiektu potwierdziły znane sieci handlowe. Na chwilę obecną ponad 90% powierzchni najmu została już zarezerwowana – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Dla klientów dostępny będzie komfortowy bezpłatny parking dla 200 samochodów.

Doskonała lokalizacja oraz kompleksowa oferta handlowo-usługowa sprawi, że obiekt stanie się dla mieszkańców największym parkiem zakupowym w regionie.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełom 2022/2023 r.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00