Aktualności

28-06-2021

Trwają zaawansowane prace przy budowie Era Park Rembertów w Warszawie!

 

Budowa obiektu Era Park w Warszawie postępuje zgodnie z harmonogramem, a oficjalne otwarcie zaplanowane jest na listopad tego roku. Mallson Polska, firma odpowiedzialna za koncepcję komercyjną i wynajem, współpracuje z właścicielem sieci również przy wynajmie kolejnego projektu Era Park, który powstanie w Iławie.

Budowa nowoczesnego parku handlowo-usługowego pod szyldem sieci Era Park weszła w decydującą fazę. Wyjątkowa lokalizacja – w samym centrum dzielnicy Rembertów, przy jednej z głównych ulic (Strażacka) - gwarantuje bardzo wysoką frekwencję klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu mieszka ponad 25 tys. mieszkańców. W niedalekim otoczeniu inwestycji Era Park znajdują się markety Rossmann oraz spożywcze – Biedronka oraz Lidl, jak również przystanki komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości położona jest stacja PKP i SKM (Szybka Kolej Miejska), stanowiąca dogodne połączenie z centrum miasta.

Na powierzchni ponad 3 tys. mkw. GLA znajdą się sklepy branży modowej, obuwniczej, sportowej, rtv/agd oraz spożywczej. Budowany park handlowy wzbogaci istniejącą ofertę handlową dzielnicy o znane i popularne marki. Przed obiektem zaplanowano 80 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów.

Aktualnie Mallson Polska prowadzi również komercjalizację największego parku handlowego w Iławie, który będzie kolejnym obiektem handlowym w sieci Era Park, z kompleksową ofertą zakupową.  Atutem projektu jest doskonała lokalizacja - u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach.

Na powierzchni ponad 7 tys. mkw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd. Projekt posiada już pozwolenie na budowę.

Inwestorem obu nowych projektów jest właściciel obiektów sieci Era Park działających już w Radomsku oraz Wieluniu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00