Aktualności

25-05-2021

Centrum Łopuszańska 22 wzmacnia ofertę rozrywkową. Obok Centrum Aktywnej Rozrywki Airo pojawi się Fox Games Arcade!

 

Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem powraca do funkcjonowania strefa rozrywkowa Centrum. Już 28 maja zgodnie z rozporządzeniem Rządu otworzy się ponownie Park Trampolin i Kosmiczna Sala Zabaw Airo. 

Okres pandemii Centrum wykorzystało na intensywny rozwój.  Jednym z efektów tych prac jest rozbudowa strefy rozrywkowej. Tuż obok Airo, w lokalu o powierzchni 170 m2, otworzy się Fox Games Arcade. Nowa strefa rozrywkowa wypełniona będzie dziesiątkiem automatów do gry. Pojawią się między innymi cymbergaje, flippery, piłkarzyki, zbijaki, bujaki, koszykówka i wiele innych urządzeń gwarantujących wielkie emocje i masę radości. Będzie to kolejne miejsce, w który z chęcią zatrzymają się choćby na chwilę dzieci, młodzież, ale i dorośli.

Centrum Łopuszańska 22 to galeria o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej usytuowanej na jednym poziomie licząca 120 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Kluczowi najemcy obiektu to m.in. Biedronka, Media Expert, Sinsay, Action, Rossmann, KiK, Pepco, Dealz, Ochnik, Natura, Kubenz, Recman, Esotiq, Femestage Eva Minge, Ziaja, Tiffi, Maxi ZOO czy Kebab King. Klienci mają do dyspozycji 1,3 tys. wygodnych naziemnych miejsc parkingowych zlokalizowanych wokół centrum. Ofertę handlową wzbogaca ultranowoczesna strefa rozrywkowa Airo. Na powierzchni 4 tys. mkw., znajduje się park trampolin Airo oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Obiekt przyciąga rodziny z dziećmi, grupy szkolne i zorganizowane z Warszawy i okolic. Chętnie uczęszczają do niego okoliczni mieszkańcy, pracownicy strefy biznesowej a także mieszkańcy innych dzielnic Warszawy i okolic. W sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolejki WKD, z której korzystają mieszkańcy ościennych gmin. Właścicielem i zarządcą Centrum Łopuszańska 22 jest spółka Devin Investments, która współpracuje z firmą Mallson Polska przy rekomercjalizacji obiektu.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00