Aktualności

19-05-2021

Wkrótce ruszy rozbudowa Galerii Maxim - nowoczesnego centrum handlowego w Legionowie!

 

Już niedługo Dom Handlowy Maxim zmieni swoje oblicze. Dzięki uchwalonemu nowemu miejscowemu planu zagospodarowania przestrzennego, właściciel obiektu PIR sp. z o.o. przebuduje i rozbuduje Galerię Maxim.

Galeria Maxim po rozbudowie będzie największym nowoczesnym centrum handlowym w dynamicznie rozwijającym się mieście Legionowo. Aktualna galeria zostanie zmodernizowana tak aby tworzyć spójny projekt z dobudowywanym do niej parkiem handlowym.

W całym projekcie na powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. znajdzie się ok. 35 sklepów znanych i lubianych marek sieciowych i lokalnych, urozmaicona oferta modowa i gastronomiczna, supermarket, klub fitness oraz kawiarnie i punkty usługowe. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ok 250 miejsc.

Atrakcyjna lokalizacja Galerii w centrum miasta przy ulicy Siwińskiego w pobliżu Urzędu Miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych zapewni rozległą strefę zasięgu i wysoką odwiedzalność galerii przez mieszkańców miasta i całego powiatu - liczącego ok. 115 tys. osób.

Inwestorem obiektu jest spółka PIR sp. z o.o.

Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00