Aktualności

12-04-2021

Sinsay i House dołączają do grona najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim!

 

Marki SINSAY oraz HOUSE należące do grupy LPP otworzą swoje jedyne w mieście sklepy w Parku Handlowym Retalia. Obie marki zajmą łącznie ponad 1.300 m2 powierzchni najmu.

Retalia powstanie w najlepszej lokalizacji handlowej w mieście – przy głównej arterii miasta - ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Poza świetnym położeniem komunikacyjnie – przy głównym skrzyżowaniu – dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe - co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok. 5 tys. m2 znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano w połowie br., a otwarcie na I połowę 2022 r.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00