Aktualności

08-04-2021

Mallson Polska pozyskuje sieć EMPIK do C.H. Sekunda w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowo-usługowym „Sekunda” w Jędrzejowie swój sklep otworzy sieć Empik. Salon zajmie 170 m2 powierzchni najmu.

Empik to największa sieć sprzedaży produktów kultury i rozrywki w Polsce i lider w kategoriach wydawniczych (książka, muzyka, film). Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i lubianych polskich marek. Koncentruje się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. W blisko 300 salonach rozsianych po całej Polsce oferuje książki, płyty, filmy, prasę, artykuły papiernicze i kreatywne, zabawki edukacyjne, gry planszowe oraz bilety na wydarzenia rozrywkowe, kulturalne i sportowe.

Sekunda to jedyna w mieście galeria handlowa i odpowiedź na potrzeby mieszkańców miasta i okolic. Na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, Pepco, TEDi, Action, Media Expert, KiK, Smyk, Kakadu, Rossmann, Kaes, Diverse, Big Star, Yes czy In Medio.

- W tym wyjątkowo trudnym czasie, z niemałą satysfakcją mogę potwierdzić, że naszym sukcesem jest skomercjalizowanie tak dużego projektu w 99%, co świadczy o jego dużym potencjale i mocnej pozycji na rynku oraz to, że został nam do wynajęcia już tylko ostatni lokal, który jest w trakcie rozmów z potencjalnymi najemcami – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Mallson Polska, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Inwestorem Sekundy jest firma Quantum One z Jędrzejowa. Projekt wykonała Pracownia Projektowa Krawczyk Andrzej.

Za koncepcje komercyjną obiektu oraz jego wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie obiektu planowane jest na maj 2021 r.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00