Aktualności

10-03-2021

W Iławie powstanie największy park handlowy w mieście - Era Park Handlowy!

 

Iława jest miastem o wielkim potencjale - dużej sile nabywczej i nadal niskim nasyceniu powierzchnią handlową. Przygotowywana inwestycja będzie największym parkiem handlowym w mieście, z bardzo szeroką i kompleksową ofertą zakupową. 

Atutem projektu jest doskonała lokalizacja - u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Już teraz w bliskiej odległości Era Parku Handlowego mieszka kilkanaście tysięcy osób, a w najbliższym czasie planowane jest powstanie kolejnych kilku tysięcy mieszkań w sąsiedztwie. Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach.

Na powierzchni ponad 7.000 m.kw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd.

Inwestor posiada już ostateczne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku.

Trwa komercjalizacja Iława Era Park Handlowy - za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt w Iławie będzie czwartym centrum handlowym realizowanym przez doświadczonego inwestora sieci Era Park Handlowy, którego obiekty prężnie działają w Radomsku oraz Wieluniu (oba zostały rozbudowane). Aktualnie w trakcie realizacji jest także budowa Era Park Rembertów w Warszawie, którego otwarcie zaplanowano w IV kwartale tego roku.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00