Aktualności

28-10-2020

TEDi najemcą C.H. Sekunda w Jędrzejowie!

 

W największym w regionie obiekcie handlowo-usługowym „Sekunda” w Jędrzejowie swój sklep otworzy dynamicznie rozwijająca się w Polsce niemiecka sieć sklepów niespożywczych TEDi. Szeroka oferta produktów m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym, m.in. artykuły wyposażenia domu i aranżacji wnętrz, akcesoria biurowe, drobna elektronikę, narzędzia do majsterkowania, a także zabawki czy produkty dla zwierząt. Wszystko w atrakcyjnych, dyskontowych cenach na powierzchni ok. 850 mkw.

Centrum handlowe Sekunda na ponad pół roku przed otwarciem jest wynajęte w ponad 80%. Na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek - modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, Pepco, Media Expert, Rossmann czy Diverse.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc. Za koncepcje komercyjną obiektu oraz jego wynajem odpowiada firma Mallson Polska.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00