Aktualności

23-10-2020

Park Handlowy MultiBox Trzcianka już otwarty!

 

W czwartek, 22 października Park Handlowy MultiBox zaprosił pierwszych klientów na zakupy. Centrum handlowe znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu spożywczego Lidl, który wkrótce rozpocznie działalność. Obiekt położony jest przy ul. Grunwaldzkiej i ul. Kopernika, o dużym natężeniu ruchu. Jest to miejsce o największej koncentracji handlu w mieście - wraz funkcjonującymi w sąsiedztwie parkiem handlowym, marketem Bricomarche, Biedronką i Media Expert. W pobliżu inwestycji znajdują się również obiekty użyteczności publicznej.

W centrum handlowym o powierzchni ponad 2.100 metrów kwadratowych klienci mają do dyspozycji m.in. szeroką ofertę marki Sinsay należącej do potentata modowego, grupy LPP S.A, która w MultiBox otworzyła swój salon w nowym, wielkopowierzchniowym formacie. Doskonałym uzupełnieniem zakupów odzieżowych będzie biżuteria dostępna w salonie należącym do sieci Jubiler Michalczak. Fani elektroniki znajdą coś dla siebie w sklepie RTV Euro AGD - lidera rynku. Ponadto, w obiekcie znajduje się drogeria Rossmann oraz oferta spożywcza sklepu mięsnego Sobkowiak ze stoiskiem piekarniczym, który otworzy się wkrótce. Dla szukających chwili odpoczynku na swoje desery zaprasza działająca od pokoleń sieć kawiarnio-lodziarni Śnieżynka. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z wygodnego parkingu zewnętrznego. Na otwarcie sklepy przygotowały dla odwiedzających liczne promocje.

Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą projektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Firma specjalizuje się w realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych, w szczególności handlowych. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie.

Oprócz realizacji własnych przedsięwzięć, spółka obsługuje wielu inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych.


Adres

ul. Złota 44/456, 00-120 Warszawa

Telefon

+48 22 620 46 00